Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 15:35
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 15:37
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 15:39
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 15:43
Wielogłowy --------- 15:49
Tęgoborze --------- 15:56
Łososina Dolna --------- 16:03
Czchów --------- 16:14
Brzesko --------- 16:42
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 17:44
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele