Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:40
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 14:42
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 14:44
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 14:48
Wielogłowy --------- 14:54
Tęgoborze --------- 15:01
Łososina Dolna --------- 15:08
Czchów --------- 15:19
Brzesko --------- 15:47
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 16:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele