Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 4:30
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 4:32
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 4:34
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 4:38
Wielogłowy --------- 4:44
Tęgoborze --------- 4:51
Łososina Dolna --------- 4:58
Czchów --------- 5:09
Brzesko --------- 5:37
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 6:37
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele