Trasa: Nowy Sącz - Jaworki


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 00.00 km 7:50 7:50
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:59
Stary Sącz, Rynek --------- 8:04
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 8:14
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 8:20
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 8:27
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 8:31
Tylmanowa, Rzeka --------- 8:36
Krościenko, Rynek --------- 8:46
Szczawnica, Seweryniówka --------- 8:57
Jaworki, Homole --------- 9:02
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII