Trasa: Nowy Sącz - Jaworki


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:20
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 13:28
Stary Sącz, Rynek --------- 13:33
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 13:43
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 13:49
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 13:56
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:00
Tylmanowa, Rzeka --------- 14:05
Krościenko, Rynek --------- 14:15
Szczawnica, Seweryniówka --------- 14:26
Jaworki, Homole --------- 14:31
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 26.XII
nie kursuje 1.I