Trasa: Nowy Sącz - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Ropica Polska, Kościół 00.00 km 0:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 0:05
Gorlice, ul. Legionów --------- 0:07
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 0:09
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 23:15
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 23:17
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 23:19
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 23:23
Paszyn --------- 23:33
Cieniawa --------- 23:37
Ptaszkowa --------- 23:39
Stara Wieś --------- 23:41
Siołkowa, Browar --------- 23:42
Grybów --------- 23:45
Ropa, Skrzyżowanie --------- 23:52
Szymbark, Szkoła --------- 23:56
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w piątki
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII