Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:20
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 11:24
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:31
Stary Sącz, Rynek --------- 11:39
Barcice, Kościół --------- 11:46
Rytro, PKP --------- 11:52
Młodów --------- 11:56
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 12:01
Łomnica Zdrój --------- 12:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt