Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 10:45
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 10:49
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 10:56
Stary Sącz, Rynek --------- 11:04
Barcice, Kościół --------- 11:11
Rytro, PKP --------- 11:17
Młodów --------- 11:21
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 11:26
Łomnica Zdrój --------- 11:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt