Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:10
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 9:14
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 9:21
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 9:29
Stary Sącz, Rynek --------- 9:29
Barcice, Kościół --------- 9:36
Rytro, PKP --------- 9:42
Młodów --------- 9:46
Łomnica Zdrój --------- 10:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta