Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 8:15
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 8:19
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:26
Stary Sącz, Rynek --------- 8:34
Barcice, Kościół --------- 8:41
Rytro, PKP --------- 8:47
Młodów --------- 8:51
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 8:56
Łomnica Zdrój --------- 9:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt