Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 7:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 7:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:01
Stary Sącz, Rynek --------- 8:09
Barcice, Kościół --------- 8:16
Rytro, PKP --------- 8:22
Młodów --------- 8:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 8:31
Łomnica Zdrój --------- 8:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt