Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 19:30
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 19:34
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 19:41
Stary Sącz, Rynek --------- 19:49
Barcice, Kościół --------- 19:56
Rytro, PKP --------- 20:02
Młodów --------- 20:06
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 20:11
Łomnica Zdrój --------- 20:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt