Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 18:40
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 18:44
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 18:51
Stary Sącz, Rynek --------- 18:59
Barcice, Kościół --------- 19:06
Rytro, PKP --------- 19:12
Młodów --------- 19:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 19:21
Łomnica Zdrój --------- 19:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt