Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 18:00
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 18:04
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 18:11
Stary Sącz, Rynek --------- 18:19
Barcice, Kościół --------- 18:26
Rytro, PKP --------- 18:32
Młodów --------- 18:36
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 18:41
Łomnica Zdrój --------- 18:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt