Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 16:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 16:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 17:01
Stary Sącz, Rynek --------- 17:09
Barcice, Kościół --------- 17:16
Rytro, PKP --------- 17:22
Młodów --------- 17:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 17:31
Łomnica Zdrój --------- 17:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt