Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 15:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 15:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 16:01
Stary Sącz, Rynek --------- 16:09
Barcice, Kościół --------- 16:16
Rytro, PKP --------- 16:22
Młodów --------- 16:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 16:31
Łomnica Zdrój --------- 16:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta