Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 15:25
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 15:29
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:36
Stary Sącz, Rynek --------- 15:44
Barcice, Kościół --------- 15:51
Rytro, PKP --------- 15:57
Młodów --------- 16:01
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 16:06
Łomnica Zdrój --------- 16:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt