Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:35
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 14:35
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:46
Stary Sącz, Rynek --------- 14:54
Barcice, Kościół --------- 15:01
Rytro, PKP --------- 15:07
Młodów --------- 15:11
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:16
Łomnica Zdrój --------- 15:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt