Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:30
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 13:34
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 13:41
Stary Sącz, Rynek --------- 13:49
Barcice, Kościół --------- 13:56
Rytro, PKP --------- 14:02
Młodów --------- 14:06
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 14:11
Łomnica Zdrój --------- 14:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta