Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:10
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 6:14
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:21
Stary Sącz, Rynek --------- 6:29
Barcice, Kościół --------- 6:36
Rytro, PKP --------- 6:42
Młodów --------- 6:46
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 6:51
Łomnica Zdrój --------- 7:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt