Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 11:15
Jastrzębie, Szkoła --------- 11:23
Olszana, Szkoła --------- 11:30
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 11:38
Podegrodzie --------- 11:41
Stadła --------- 11:44
Świniarsko --------- 11:48
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 11:54
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 12:08
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty