Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 9:15
Jastrzębie, Szkoła --------- 9:23
Olszana, Szkoła --------- 9:30
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 9:38
Podegrodzie --------- 9:41
Stadła --------- 9:44
Świniarsko --------- 9:48
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 9:54
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 10:08
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty