Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 7:00
Jastrzębie, Szkoła --------- 7:08
Olszana, Szkoła --------- 7:15
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 7:23
Podegrodzie --------- 7:26
Stadła --------- 7:29
Świniarsko --------- 7:33
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 7:39
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 7:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty