Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 5:50
Jastrzębie, Szkoła --------- 5:58
Olszana, Szkoła --------- 6:05
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 6:13
Podegrodzie --------- 6:16
Stadła --------- 6:19
Świniarsko --------- 6:23
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 6:29
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 6:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt