Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 18:25
Jastrzębie, Szkoła --------- 18:33
Olszana, Szkoła --------- 18:40
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 18:48
Podegrodzie --------- 18:51
Stadła --------- 18:54
Świniarsko --------- 18:58
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 19:04
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 19:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej