Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 16:25
Jastrzębie, Szkoła --------- 16:33
Olszana, Szkoła --------- 16:40
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 16:48
Podegrodzie --------- 16:51
Stadła --------- 16:54
Świniarsko --------- 16:58
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 17:04
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 17:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt