Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 14:25
Jastrzębie, Szkoła --------- 14:33
Olszana, Szkoła --------- 14:40
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 14:48
Podegrodzie --------- 14:51
Stadła --------- 14:54
Świniarsko --------- 14:58
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 15:04
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 15:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt