Trasa: Młyńczyska - Nowy Sącz


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Młyńczyska 00.00 km 8:05
Jastrzębie, Szkoła --------- 8:13
Olszana, Szkoła --------- 8:20
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 8:28
Podegrodzie --------- 8:31
Stadła --------- 8:34
Świniarsko --------- 8:38
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 8:44
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 8:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt