Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 13:20
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 13:24
Krynica Zdrój, Szpital --------- 13:27
Krynica Zdrój, Dolna --------- 13:30
Powroźnik, PKP --------- 13:33
Muszyna, Rynek --------- 13:38
Milik --------- 13:41
Andrzejówka --------- 13:44
Żegiestów Zdrój --------- 13:48
Zubrzyk --------- 13:54
Wierchomla Wielka --------- 13:58
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 14:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt