Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 11:38
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 11:42
Krynica Zdrój, Szpital --------- 11:45
Krynica Zdrój, Dolna --------- 11:48
Powroźnik, PKP --------- 11:51
Muszyna, Rynek --------- 11:56
Milik --------- 11:59
Andrzejówka --------- 12:02
Żegiestów Zdrój --------- 12:06
Zubrzyk --------- 12:12
Wierchomla Wielka --------- 12:15
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 12:21
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta