Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 10:40
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 10:44
Krynica Zdrój, Szpital --------- 10:47
Krynica Zdrój, Dolna --------- 10:50
Powroźnik, PKP --------- 10:53
Muszyna, Rynek --------- 10:58
Milik --------- 11:01
Andrzejówka --------- 11:04
Żegiestów Zdrój --------- 11:08
Zubrzyk --------- 11:14
Wierchomla Wielka --------- 11:18
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 11:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt