Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 9:23
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 9:27
Krynica Zdrój, Szpital --------- 9:30
Krynica Zdrój, Dolna --------- 9:33
Powroźnik, PKP --------- 9:36
Muszyna, Rynek --------- 9:41
Milik --------- 9:44
Andrzejówka --------- 9:47
Żegiestów Zdrój --------- 9:51
Zubrzyk --------- 9:57
Wierchomla Wielka --------- 10:01
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 10:06
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta