Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 8:20
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 8:24
Krynica Zdrój, Szpital --------- 8:27
Krynica Zdrój, Dolna --------- 8:30
Powroźnik, PKP --------- 8:33
Muszyna, Rynek --------- 8:38
Milik --------- 8:41
Andrzejówka --------- 8:44
Żegiestów Zdrój --------- 8:48
Zubrzyk --------- 8:54
Wierchomla Wielka --------- 8:58
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 9:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt