Trasa: Krynica Zdrój - Piwniczna Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 7:05
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 7:09
Krynica Zdrój, Szpital --------- 7:12
Krynica Zdrój, Dolna --------- 7:15
Powroźnik, PKP --------- 7:18
Muszyna, Rynek --------- 7:23
Milik --------- 7:26
Andrzejówka --------- 7:29
Żegiestów Zdrój --------- 7:33
Zubrzyk --------- 7:39
Wierchomla Wielka --------- 7:43
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta