Trasa: Krynica Zdrój - Barcice


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 19:07
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 19:11
Krynica Zdrój, Szpital --------- 19:14
Krynica Zdrój, Dolna --------- 19:17
Powroźnik, PKP --------- 19:20
Muszyna, Rynek --------- 19:25
Milik --------- 19:28
Andrzejówka --------- 19:30
Żegiestów Zdrój --------- 19:35
Zubrzyk --------- 19:41
Wierchomla Wielka --------- 19:45
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 19:50
Młodów --------- 19:55
Rytro, PKP --------- 19:58
Barcice, Kościół --------- 20:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta