Trasa: Krynica Zdrój - Barcice


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 16:26
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 16:30
Krynica Zdrój, Szpital --------- 16:33
Krynica Zdrój, Dolna --------- 16:36
Powroźnik, PKP --------- 16:39
Muszyna, Rynek --------- 16:44
Milik --------- 16:47
Andrzejówka --------- 16:50
Żegiestów Zdrój --------- 16:54
Zubrzyk --------- 17:00
Wierchomla Wielka --------- 17:04
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 17:09
Młodów --------- 17:14
Rytro, PKP --------- 17:17
Barcice, Kościół --------- 17:24
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wigilię