Trasa: Krynica Zdrój - Barcice


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN 00.00 km 15:10
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 15:14
Krynica Zdrój, Szpital --------- 15:17
Krynica Zdrój, Dolna --------- 15:20
Powroźnik, PKP --------- 15:23
Muszyna, Rynek --------- 15:28
Milik --------- 15:31
Andrzejówka --------- 15:34
Żegiestów Zdrój --------- 15:38
Zubrzyk --------- 15:44
Wierchomla Wielka --------- 15:48
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:53
Młodów --------- 15:58
Rytro, PKP --------- 16:01
Barcice, Kościół --------- 16:08
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta