Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 17:35
Myślenice, Estakada --------- 18:20
Mszana Dolna, Dworzec --------- 18:45
Mszana Górna --------- 18:50
Lubomierz --------- 18:55
Szczawa --------- 19:07
Kamienica --------- 19:17
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 19:25
Krościenko, Rynek --------- 19:45
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 19:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli