Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 15:30
Myślenice, Estakada --------- 16:15
Mszana Dolna, Dworzec --------- 16:40
Mszana Górna --------- 16:45
Lubomierz --------- 16:50
Szczawa --------- 17:00
Kamienica --------- 17:20
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 17:20
Krościenko, Rynek --------- 17:40
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 17:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w piątki
kursuje w soboty
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli