Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 12:10
Myślenice, Estakada --------- 12:55
Mszana Dolna, Dworzec --------- 13:20
Mszana Górna --------- 13:25
Lubomierz --------- 13:30
Szczawa --------- 13:40
Kamienica --------- 13:50
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:00
Krościenko, Rynek --------- 14:20
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 14:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli