Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 8:30
Myślenice, Estakada --------- 9:15
Mszana Dolna, Dworzec --------- 9:40
Mszana Górna --------- 9:45
Lubomierz --------- 9:50
Szczawa --------- 10:00
Kamienica --------- 10:12
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 10:20
Krościenko, Rynek --------- 10:40
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 10:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 1.I
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli