Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 8:00
Myślenice, Estakada --------- 8:45
Mszana Dolna, Dworzec --------- 9:10
Mszana Górna --------- 9:15
Lubomierz --------- 9:20
Szczawa --------- 9:30
Kamienica --------- 9:42
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:50
Krościenko, Rynek --------- 10:10
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 10:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 26.XII
nie kursuje 1.I
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli