Trasa: Kraków - Wysowa Zdrój


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 13:00
Brzesko --------- 14:04
Czchów --------- 14:38
Łososina Dolna --------- 14:55
Tęgoborze --------- 15:00
Wielogłowy --------- 15:10
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:35
Grybów --------- 16:08
Wysowa Zdrój --------- 16:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII