Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 16:15
Myślenice, Estakada --------- 17:00
Mszana Dolna, Dworzec --------- 17:25
Mszana Górna --------- 17:30
Lubomierz --------- 17:35
Szczawa --------- 17:47
Kamienica --------- 17:57
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 18:05
Krościenko, Rynek --------- 18:25
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 18:33
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli