Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 14:00
Myślenice, Estakada --------- 14:45
Mszana Dolna, Dworzec --------- 15:10
Mszana Górna --------- 15:15
Lubomierz --------- 15:20
Szczawa --------- 15:30
Kamienica --------- 15:40
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 15:50
Krościenko, Rynek --------- 16:10
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 16:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli