Trasa: Kraków - Szczawnica


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 10:45
Myślenice, Estakada --------- 11:30
Mszana Dolna, Dworzec --------- 11:55
Mszana Górna --------- 12:00
Lubomierz --------- 12:05
Szczawa --------- 12:15
Kamienica --------- 12:27
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 12:35
Krościenko, Rynek --------- 12:55
Szczawnica, Urząd Miasta --------- 13:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 1.I
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli