Trasa: Kraków - Muszyna


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 18:15
Brzesko --------- 19:15
Czchów --------- 19:43
Łososina Dolna --------- 19:54
Tęgoborze --------- 20:01
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 20:14
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 20:30
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 20:39
Frycowa, Szkoła --------- 20:42
Nowa Wieś --------- 20:53
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 21:10
Krynica Zdrój, Szpital --------- 21:14
Powroźnik, PKP --------- 21:24
Muszyna, Rynek --------- 21:31
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele