Trasa: Kraków - Muszyna


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 16:24
Brzesko --------- 17:25
Czchów --------- 17:53
Łososina Dolna --------- 18:04
Tęgoborze --------- 18:11
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 18:24
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:45
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 18:54
Frycowa, Szkoła --------- 18:57
Nowa Wieś --------- 19:08
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 19:25
Krynica Zdrój, Szpital --------- 19:29
Powroźnik, PKP --------- 19:29
Muszyna, Rynek --------- 19:46
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele