Trasa: Kraków - Muszyna


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 14:05
Brzesko --------- 15:05
Czchów --------- 15:33
Łososina Dolna --------- 15:44
Tęgoborze --------- 15:51
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 16:04
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:25
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 16:34
Frycowa, Szkoła --------- 16:37
Nowa Wieś --------- 16:48
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 17:05
Krynica Zdrój, Szpital --------- 17:09
Powroźnik, PKP --------- 17:19
Muszyna, Rynek --------- 17:26
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele