Trasa: Kraków - Muszyna


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA 00.00 km 9:50
Brzesko --------- 10:50
Czchów --------- 11:18
Łososina Dolna --------- 11:29
Tęgoborze --------- 11:36
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 11:49
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:05
Nawojowa, Urząd Gminy --------- 12:14
Frycowa, Szkoła --------- 12:17
Nowa Wieś --------- 12:28
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 12:45
Krynica Zdrój, Szpital --------- 12:49
Powroźnik, PKP --------- 12:59
Muszyna, Rynek --------- 13:06
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele